دانش پذیران » خرید صندلی داروسازی
خرید صندلی داروسازی

خرید صندلی داروسازی

فارغ التحصیلان رشته داروسازی علاوه بر ساخت دارو، در روش های درمان و معالجه نیز دخالت دارند. همین گسترده بودن رشته داروسازی بسیاری از داوطلبان ورود به دانشگاه را به سمت رشته داروسازی از زیر شاخه ی پزشکی سوق می دهد؛ اما در این میان که داوطلبان بسیاری از طریق کنکور سراسری وارد دانشگاه های معتبر  دارو سازی در سراسر کشور می شوند، تحصیل در رشته داروسازی بدون کنکور و خرید صندلی رشته داروسازی دانشگاه دولتی یکی از بحث های داغ این روزهاست.

خرید صندلی داروسازی سال 1401

همانطور که گفتیم با توجه به شناخت بیشتر داوطلبان نسبت به رشته داروسازی و گرایش آن ها به سمت تحصیل در این رشته، قبولی در میان انبوهی از داوطلبان کنکور سراسری بسیار سخت و دشوار شده است. بنابراین پیش بینی این که در کنکور سراسری سال 1401 نیز بسیاری از متقاضیان رشته داروسازی از ورود به دانشگاه مورد نظر خود ناکام شوند، خیلی ساده است. اما در این جا باید مژده وجود گزینه ویژه ی خرید ورودی رشته داروسازی را به آن دسته از داوطلبانی بدهیم که به هر دلیلی موفق به کسب رتبه قبولی در دانشگاه مدنظر خود نمی شوند.
خواندن این مقاله را هم پیشنهاد می کنیم: خرید صندلی پزشکی
شما با خرید صندلی داروسازی می توانید بدون کنکور و کسب رتبه حداقلی به دانشگاه دولتی مورد نظر خود وارد شوید و در رشته داروسازی با بازارکار عالی تحصیل کنید. در ادامه لیستی از فرصت های شغلی رشته داروسازی را آورده ایم:
1- خدماتی (شامل کار در داروخانه به عنوان ناظر بر درستی کار نسخه پیچ و همچنین ارائه خدمات به بیماران)
2- مشاوره ای (شامل کار در داروخانه، اطلاع رسانی از نحوه صحیح مصرف دارو و ارائه خدمات مشاوره به خود پزشک)
3- مدیریتی (شامل کار در صنایع دارویی و کارخانه های داروسازی)
خواندن این مقاله را هم پیشنهاد می کنیم: خرید صندلی دندانپزشکی
4- پژوهشی (شامل کار در مراکز تحقیقاتی و کارخانه های داروسازی به عنوان محقیق و توسعه دهنده فعالیت های دارویی)
در حال حاضر 22 دانشگاه علوم پزشکی دولتی در سراسر کشور در سال 1401  اطلاعیه فروش صندلی های خود را منتشر کرده اند. این دانشگاه ها مستقیماً زیر نظر وزارت علوم پزشکی می باشند. از دانشگاه های دولتی و محبوب رشته داروسازی می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:
دانشگاه علوم پزشکی تهران
دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی
دانشگاه علوم پزشکی مشهد
دانشگاه علوم پزشکی اصفهان
و غیره...

قیمت خرید صندلی دانشگاه برای رشته داروسازی

قیمت خرید صندلی داروسازی دانشگاه ها با توجه به شرایط و موارد دیگر متغیر خواهد بود. مثلاً قیمت خرید صندلی هر دانشگاه با دانشگاه دیگر و در شهر دیگر قطعاً متفاوت است. برای اطلاع از قیمت های نهایی صندلی دانشگاه ها در رشته داروسازی در سال 1401 از طریق پشتیبانی با مشاوران ارشد تیم دانش پذیران ارتباط برقرار کنید تا آن ها شما را در مورد قیمت ها و شرایط خرید بی درد سر یک صندلی رشته داروسازی آگاه کنند.
خرید صندلی داروسازی

خرید صندلی رشته داروسازی دانشگاه دولتی

دانشگاه های دولتی داروسازی چند سالی است با توجه به افزایش یکباره داوطلبان، ظرفیت کافی را برای جذب بیشتر دانشجویان رشته داروسازی ندارند و ورود به این دانشگاه ها هر ساله برای تعداد زیادی از دانشجویان به یک آرزوی دست نیافتنی تبدیل می شود. برای این دسته افراد ما خریدن صندلی داروسازی در دانشگاه های دولتی را پیشنهاد می کنیم. در این باره موسسه دانش پذیران آماده خدمات دهی به متقاضیان خرید پذیرش دانشگاه دولتی برای رشته داروسازی می باشد.
خواندن این مقاله را هم پیشنهاد می کنیم: خرید صندلی پیراپزشکی

خرید صندلی دارو سازی دانشگاه شهید بهشتی

دانشگاه شهید بهشتی تهران از جمله دانشگاه های معتبر و دولتی در ایران به شمار می آید که تمامی مدارک پزشکی صادر شده در آن از جمله داروسازی، هم در داخل کشور و هم در خارج از کشور اعتبار دارد. این دانشگاه در جایگاه سوم بهترین دانشگاه های ایران قرار دارد و در سطح جهانی رتبه 952 را به دست آورده است. بدین ترتیب داوطلبان برای ورود به رشته داروسازی این دانشگاه باید جزو رتبه های برتر باشند. در این بین هستند دانشجویانی که موفق به ورود به دانشگاه شهید بهشتی از طریق کنکور نشده اند. برای این دسته از افراد موسسه دانش پذیران امکان خریدن صندلی داروسازی دانشکده پزشکی شهید بهشتی تهران را محیا کرده است.  

خرید صندلی داروسازی دانشگاه تهران

دانشگاه تهران همیشه جزو بهترین دانشگاه های علوم پزشکی کشور بوده و دارای 10 دانشکده پزشکی، دندان پزشکی، داروسازی، پیراپزشکی، پرستاری و مامایی، علوم تغذیه و رژیم شناسی، بهداشت، توان بخشی، طب سنتی و فناوری های نوین پزشکی می شود. این دانشگاه رتبه 365 جهانی می باشد و هر ساله دانشجویان داروسازی بسیاری که رتبه های برتر کنکور هستند در این دانشگاه مشغول به تحصیل می شوند؛ اما آن دسته از دانشجویانی که موفق به ورود به دانشگاه از طریق کنکور سراسری نشده اند، گزینه خرید صندلی دارو سازی از طریق موسسه معتبر دانش پذیران را در پیش رو دارند.

خرید صندلی داروسازی دانشگاه اصفهان

در شهر اصفهان، دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی اصفهان یک دانشگاه علوم پزشکی در شهر اصفهان است که در سال 1325 تاسیس شده است. اکنون این دانشگاه 8770 دانشجو و 830 استاد دارد. دانشگاه اصفهان در هر کنکور سراسری تعداد بالایی دانشجو داروسازی در دانشکده پزشکی خود پذیرش می کند، علاوه بر این امکان خرید صندلی داروسازی دانشگاه اصفهان نیز برای متقاضیان تحصیل در این دانشکده از سایت دانش پذیران امکان پذیر است.

خرید صندلی رشته داروسازی دانشگاه دولتی شیراز

دانشگاه علوم پزشکی شیراز با تاسیس آموزشگاه عالی بهداری در سال 1325 به منظور تربیت متخصصین در طی دوره های 4 ساله راه اندازی شده است. دانشکده داروسازی آن نیز از قدمت بالایی برخوردار بوده و بسیاری از داروساز های خبره ی ایرانی در این دانشکده تحصیل کرده اند.
در حال حاضر آرزوی بیشتر داوطلبان رشته داروسازی تحصیل در این دانشکده با قدمت بالا و البته تجربه فراوان است. در این جا باید بگوییم که امکان خرید صندلی رشته داروسازی برای داوطلبان از طریق سایت دانش پذیران امکان پذیر می باشد.

خرید صندلی رشته داروسازی دانشگاه آزاد

از سال 1361 دانشگاه آزاد اسلامی در خدمت عموم دانشجویان، بدون کنکور و به صورت شهریه پرداز می باشد. این دانشگاه را باید اولین و تنها ترین دانشگاه خصوصی ایرانی دانست که امکان تحصیل در رشته های علوم پزشکی و داروسازی در آن وجود دارد. با این تفاوت که برای ورود به دانشکده پزشکی دانشگاه آزاد باید در کنکور سراسری شرکت کرده باشید و موفق به کسب نمره حد نصاب شده باشید؛ اما اگر موفق به کسب نمره نشده اید، می توانید خریدن صندلی داروسازی در دانشگاه های آزاد از موسسه دانش پذیران را امتحان کنید.
خواندن این مقاله را هم پیشنهاد می کنیم: خرید صندلی لیسانس

خرید صندلی رشته داروسازی پردیس خودگردان

چند سالی است پذیرش در پردیس های خودگردان دانشگاه های علوم پزشکی به صورت متمرکز و از طریق کنکور امکان پذیر شده است. متقاضیان رشته داروسازی که هدف آنها ادامه تحصیل در پردیس های خودگردان است پس از کسب رتبه و تراز مورد نیاز برای ورود به پردیس های خودگردان می توانند وارد این دانشگاه ها شوند و با ورود به این دانشگاه ها ملزم به پرداخت شهریه هستند. در صورتیکه شرایط ورود به پردیس خودگردان را نداشتید، می توانید اقدام به خریدن صندلی داروسازی در دانشگاه های پردیس خودگردان از سایت دانش پذیران کنید.

خرید صندلی داروسازی دانشگاه دولتی

تصور بسیاری از افراد از رشته داروسازی تنها ساختن دارو توسط فارغ التحصیلان می باشد؛ اما رسالت یک داروساز تنها ساخت دارو نیست. دارو درمانی یکی از روش

خرید صندلی داروسازی پردیس خودگران

یکی دیگر از رشته های زیر شاخه علوم پزشکی، دارو سازی است که امروزه طرفداران زیادی پیدا کرده است. زیرا فارغ التحصیلان این رشته در کنار ساخت دارو به

خرید صندلی داروسازی دانشگاه آزاد

داروسازی نیز یکی دیگر از زیر شاخه های علوم پزشکی می باشد که فارغ التحصیلان این رشته علاوه بر ساخت دارو در بحث دارو درمانی که یک روش معالجه می باشد