دانش پذیران » خرید صندلی کارشناسی ارشد
خرید صندلی کارشناسی ارشد

خرید صندلی فوق لیسانس

همان طور که می دانید دانشجویان پس از پایان دوره لیسانس وارد مقطع فوق لیسانس می شوند و به عبارتی مدرک ارشد خود را در رشته تحصیلی مورد نظرشان دریافت می کنند که قطعاً با داشتن این مدرک موقعیت شغلی و شرایط اجتماعی برای فرد متفاوت خواهد شد.
فراموش نکنید که برای وارد شدن به مقطع فوق لیسانس نیز باید در آزمون کنکور شرکت کرده و رتبه خوبی به دست آورید.
 چند سالی است که خرید صندلی دانشگاه ها خیلی از دانشجویان را به سمت ورود بدون کنکور به دانشگاه و از طریق خرید صندلی سوق داده است؛ اما هنوز هم هستند کسانی که نمی دانند خرید صندلی فوق لیسانس چگونه امکان پذیر است؟ ما در ادامه این مقاله می خواهیم به شرح این موضوع و خرید صندلی کارشناسی ارشد از موسسه معتبر دانش پذیران بپردازیم، پس همراه ما باشید.

خرید صندلی دانشگاه در مقطع فوق لیسانس در سال 1401

با توجه به افزایش روز افزون تعداد دانشجویان، ورودی و پذیرش دانشجو در دانشگاه ها نیز افزایش یافته است، که بیشتر آن ها از طریق کنکور به مقاطع بالاتر تحصیلی راه یافته اند. اما با توجه به این که بیشتر افراد با داشتن مدرک لیسانس در یک موقعیت شغلی قرار دارند و با توجه به مشغله زیاد فرصت مطالعه کافی برای ورود به دانشگاه در مقطع فوق لیسانس را ندارند، ما به آن ها خرید صندلی دانشگاه در مقطع فوق لیسانس در سال 1401 در رشته مورد نظر آن ها را پیشنهاد می کنیم.
خواندن این مقاله را هم پیشنهاد می کنیم: خرید صندلی پزشکی
به نحوی دانشجویان می توانند در سال 1401 پس از برگزاری کنکور و آغاز ثبت نام دانشگاه های مختلف به سایت موسسه معتبر دانش پذیران مراجعه کنند و صندلی مورد نظر خود را در مقطع کارشناسی ارشد در دانشگاه و رشته مد نظر خود خریداری نمایند تا از طریق ساده ترین راه به ادامه تحصیل در مقطع ارشد بپردازند.

خرید صندلی کارشناسی ارشد

قیمت خرید صندلی مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه

قیمت خرید صندلی فوق لیسانس دانشگاه ها را باید متفاوت تعریف کنیم، زیرا همان طور که می دانید قیمت خرید صندلی هر دانشگاه با دانشگاه بعدی متفاوت است. در این زمینه سایت دانش پذیران می تواند شما را در مورد قیمت خرید صندلی مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه های مختلف آگاه کند. این موسسه دارای یک تیم معتبر و قانونی فروش صندلی مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه ها می باشد.

خرید صندلی دانشگاه های دولتی برای فوق لیسانس

دانشگاه های دولتی سراسر کشور هر ساله تعداد زیادی از دانشجویانی را که موفق به کسب رتبه مناسب برای ورود به دانشگاه شده اند را پذیرش می کند که با توجه به اعتبار بالای مدارک ارائه شده از دانشگاه های دولتی متقاضیان ورود به این دانشگاه بسیار زیادند. در این بین متقاضیانی که موفق به ورود به دانشگاه دولتی در مقطع کارشناسی ارشد از طریق کنکور نشده اند، می توانند اقدام به خریدن صندلی دانشگاه های دولتی برای فوق لیسانس در رشته مورد نظر خود کنند.
خواندن این مقاله را هم پیشنهاد می کنیم: خرید صندلی دندانپزشکی

خرید صندلی کارشناسی ارشد دانشگاه تهران

دانشگاه تهران از بهترین دانشگاه های دولتی در ایران بوده و تقریباً مقطع کارشناسی ارشد تمامی رشته ها را در خود جای داده است. دانشجویانی که دانشجوی مقطع کارشناسی این دانشگاه بوده اند خیلی راحت با توجه به بار علمی بالایی که دارند از طریق کنکور با دیگر دانشجویان ورودی از دانشگاه های دیگر به مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه تهران وارد می شوند. اما دانشجویانی که به هر دلیلی از ورود به مقطع فوق لیسانس رشته مورد نظر خود در دانشگاه تهران عقب مانده اند، می توانند از طریق موسسه دانش پذیران به خرید صندلی کارشناسی ارشد دانشگاه تهران بپردازند.

خرید صندلی کارشناسی ارشد دانشگاه اصفهان

دانشگاه اصفهان نیز یکی از دانشگاه های دولتی با قدمت بالا و تجربه فراوان در بین دیگر دانشگاه های برتر ایران است، که هر ساله در مقطع کارشناسی ارشد دانشجویان فراوانی را پذیرش می کند، که علاوه بر این امکان خرید صندلی کارشناسی ارشد دانشگاه اصفهان نیز از طریق سایت دانش پذیران وجود دارد.

خرید صندلی کارشناسی ارشد خواجه نصیر

دانشگاه صنعتی خواجه نصیر الدین طوسی یکی از پنج دانشگاه برتر صنعتی کشور است. این دانشگاه در سال 1359 از ادغام 9 مرکز آموزش عالی کشور تشکیل شده است که در مقاطع مختلف تحصیلی و در رشته های گوناگون دانشجو می پذیرد.
خواندن این مقاله را هم پیشنهاد می کنیم: خرید صندلی لیسانس
خرید صندلی کارشناسی ارشد خواجه نصیر نیز از سایت دانش پذیران یکی از گزینه های خرید صندلی فوق لیسانس می باشد که داوطلبان با توجه به علاقه خود می توانند یکی از رشته های فوق لیسانس این دانشگاه معتبر را انتخاب کنند.

خرید صندلی کارشناسی ارشد شهید بهشتی

یکی دیگر از دانشگاه های دولتی معتبر ایرانی، دانشگاه شهید بهشتی است که در مقاطع مختلف تحصیلی به خصوص کارشناسی ارشد، مدارک معتبر و قابل استفاده در داخل و خارج کشور را ارائه می دهد. کارشناسی ارشد این دانشگاه نیز سالانه تعداد بالایی دانشجو جذب می کند و علاوه بر آن امکان خرید صندلی کارشناسی ارشد شهید بهشتی نیز برای آن دسته از دانشجویانی که در کنکور موفق به پذیرش در این دانشگاه نشده اند، وجود دارد.

خرید صندلی فوق لیسانس علامه طباطبایی

دانشگاه علامه طبابایی نیز از محبوب ترین و علمی ترین دانشگاه های دولتی به شمار می آید که مقطع فوق لیسانس آن در رشته های مختلف دانشجویانی با رتبه های برتر می پذیرد. شما از طریق موسسه دانش پذیران می توانید بدون هیچ واسطه و آزمونی یکی از صندلی های مقطع فوق لیسانس علامه طباطبایی در رشته موردنظر خود را خریداری کنید.
خواندن این مقاله را هم پیشنهاد می کنیم: خرید صندلی داروسازی

خرید صندلی کارشناسی ارشد در دانشگاه تربیت مدرس

دانشگاه تربیت مدرس از دانشگاه های سراسری ایران و تنها مرکز تحصیلات تکمیلی جامع دولتی کشور است که در شهر تهران قرار دارد. این دانشگاه در سال 1360 با عنوان مدرسه تربیت مدرس و با هدف تربیت هیئت علمی دانشگاه ها اقدام به فعالیت کرد. این دانشگاه تنها در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری دانشجو می پذیرد. بنابراین ظرفیت آن برای ورود دانشجویان در مقطع فوق لیسانس بسیار زیاد است و امکان خرید صندلی کارشناسی ارشد در دانشگاه تربیت مدرس بدون کنکور و از طریق موسسه دانش پذیران نیز امکان پذیر است.

خرید صندلی مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

دانشگاه آزاد اسلامی از سال 1361 با هدف ارائه آموزش عالی برای تمام اقشار شروع به فعالیت کرده است. این دانشگاه را باید اولین و تنها ترین دانشگاه خصوصی ایرانی بدانیم. مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد در بیشتر رشته ها بدون کنکور دانشجو می پذیرد ولی در بعضی از رشته ها که متقاضیان بالایی دارند، داوطلبان باید در آزمون ورودی نمره حد نصاب را کسب کنند. بنابراین اگر موفق به کسب نمره نشدید می توانید به راحتی به خریدن صندلی مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد بپردازید.

خرید صندلی مقطع فوق لیسانس دانشگاه پردیس خودگردان

در چند سال گذشته پذیرش در پردیس های خودگردان به صورت متمرکز و از طریق کنکور صورت گرفته است. داوطلبان در رشته های مختلف که قصد ادامه تحصیل در پردیس های خودگردان را دارند پس از کسب رتبه حداقلی در کنکور می توانند وارد این دانشگاه ها شوند که ملزم به پرداخت شهریه هستند.
 شهریه های پردیس خودگردان در هر مقطع بر اساس مصوبه هیات امنای آن دانشگاه تعیین می شود و هر دانشگاه باید در ابتدای سال میزان 10 تا 12 درصد شهریه را از دانشجویان دریافت کند. در صورتیکه در کنکور ورود به دانشگاه های پردیس خودگردان در مقطع فوق لیسانس موفق نشدید، می توانید اقدام به خرید صندلی مقطع فوق لیسانس دانشگاه پردیس خودگردان از سایت مسیر علم کنید.