دانش پذیران » خرید صندلی پزشکی تضمینی (ورودی 1402-1403)
خرید صندلی پزشکی

خرید صندلی پزشکی دانشگاه 100% تضمینی

خرید صندلی پزشکی برخلاف باور خیلی ها در ایران و برای برخی از دانشگاه ها وجود دارد.

در واقع در سال های اخیر رشته علوم تجربی بالاترین تعداد داوطلب را نسبت به دیگر رشته ها داشته است. (تعداد داوطلبین کنکور تجربی در سال 1402 معادل 485 هزار و 35 نفر بوده است.) که این تعداد نفر حدودا 4 برابر تعداد داوطلبین رشته ریاضی بوده است!

تعداد بالای داوطلبین رشته تجربی که اکثرا پزشکی را برای ادامه تحصیل رشته انتخاب می کنند، منجر به ایجاد رقابت بسیار سختی برای قبولی در رشته پزشکی و ایجاد موسساتی برای خرید صندلی دانشگاه شده است.

در این شرایط موسسه دانش پذیران با توجه به شرایط برخی داوطلبین، گزینه خرید صندلی پزشکی را پیشنهاد می دهد!

خرید صندلی پزشکی چیست؟

احتمالا از برخی قبول شدگان رشته های تاپ تجربی به خصوص رشته پزشکی شنیده باشید، زمانیکه برای بار اول در کلاس های درس دانشگاه حاضر رفته اند، متوجه این موضوع شده اند که تعداد افراد ثبت نام شده در کلاس از تعداد ظرفیت اعلام شده در دفترچه انتخاب رشته بیشتر است.

در واقع این اختلاف در تعداد ظرفیت اعلام شده با تعداد افراد ثبت نام شده، همان صندلی های پزشکی هستند که برخی افراد توانسته اند از طریق یک موسسه خرید صندلی پزشکی خریداری کنند.

پس در واقعیت فروش صندلی پزشکی وجود دارد!

همچنین در دیگر رشته های پرطرفدار علوم پزشکی مانند رشته دندانپزشکی نیز شما این تفاوت ظرفیت بین افرادی قبول شده و ثبت نامی را مشاهده می کنید.

در واقع این افراد مازاد از طریق خرید صندلی دندانپزشکی در سر کلاس درس دانشگاه حاضر شده اند!

به طور کلی بحث خرید صندلی رشته پزشکی از اوایل دهه هشتاد و به سال های 1382 و 1383 بر می گردد. از آنجاییکه رشته پزشکی همواره یک رشته بسیار محبوب برای داوطلبین کنکور بود، در طی آن سال ها برای اولین بار برخی از ظرفیت های دانشگاه برای رشته پزشکی به صورت پولی به برخی از دانشجویان تحت عنوان "صندلی پزشکی" داده شده بود.

خرید صندلی پزشکی یا خرید ورودی پزشکی به این معناست که : در دانشگاه مورد نظر شما یک صندلی یا همان یک ظرفیت با مشخصات شما در نظر گرفته می شود و برایتان کارت دانشجویی صادر می شود و بدون نیاز به رتبه کنکور خود می توانید در آغاز سال تحصیلی مانند سایر دانشجویان در سر کلاس درس حاضر شوید.

خرید صندلی پزشکی 1402-1403

کنکور پزشکی 1403 در دو نوبت اردیبهشت و تیرماه برگزار می شود و به نظر می رسد امسال هم مانند سال های گذشته تعداد بسیار زیادی از داوطلبین برای رشته تجربی باشند!

اگر شما هم یکی از داوطلبین رشته علوم تجربی هستید که با رویای قبولی در رشته پزشکی این رشته را انتخاب کرده اید؛ اما پس از دریافت دیپلم با سد بزرگ کنکور رو به رو هستید، بهترین کار به جای صرف وقت و هزینه در پشت کنکور، خرید صندلی پزشکی بدون کنکور است. 

در حال حاضر موسسه دانش پذیران با همکاری برخی از افراد در سازمان سنجش و وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تعدادی ظرفیت مشخص در دانشگاه های سراسری، آزاد و پریس خودگردان برای رشته های پزشکی تحت عنوان "صندلی پزشکی" در نظر گرفته است. 

این ظرفیت ها بسیار محدود است و اولویت واگذاری به افرادی است که سریعتر برای رزرو صندلی پزشکی اقدام کنند و پرونده تحصیلی آن ها هیچگونه نقصی نداشته باشد. 

با خرید ورودی پزشکی بدون حضور در کنکور وارد رشته پزشکی می شوید و در رشته مورد علاقه خود ادامه تحصیل داده و مدرک تحصیلیتان را بدون هیچ مشکلی دریافت خواهید کرد.  

خرید صندلی پزشکی

شرایط خرید صندلی دانشگاه پزشکی

شرایط خرید صندلی پزشکی خیلی سخت و پیچیده نیست! در واقع شما باید در وهله اول مانند یک داوطلب عادی برای کنکور سراسری ثبت نام کنید. 

پس از ثبت نام در کنکور سراسری و اقدام برای خریدن صندلی پزشکی از دانش پذیران، فرایند پرونده سازی برای شما آغاز می شود و یک ظرفیت و رتبه حدودی برای شما در رشته پزشکی و در دانشگاه مورد نظر رزرو می شود. 

یک شخص حقیقی به جای شما در کنکور شرکت می کند و این رتبه رزرو شده را حفظ می کند و در صورتیکه پرونده شما مشکلی نداشته باشد، مشخصات شما با مشخصات فرد حقیقی که آزمون داده است جا به جا می شود و در این شرایط به صورت کاملا قانونی در دانشگاه مورد نظر پذیرش می شوید. 

در واقع رتبه ای که برای شما در نظر گرفته می شود نسبت به دانشگاه و یا واحد دانشگاهی مورد نظر متغیر خواهد بود و طبیعتا دانشگاه های سراسری که پذیرش با رتبه های بسیار بهتری می خواهند، هزینه فروش صندلی بیشتری خواهند داشت. 

همچنین در روش دیگر ما می توانیم برای شما یک کارنامه قبولی کنکور در سایت سازمان سنجش به نام خودتان ایجاد کنیم و در این شرایط می توانید از طریق کارنامه مورد نظر در رشته پزشکی قبول شوید. 

البته که انتخاب رشته نیز به عهده موسسه دانش پذیران است و شما می توانید در هفته اول مهر سر کلاس های دانشگاه همراه با کارت دانشجویی خود حاضر شوید. 

هزینه خرید صندلی پزشکی چقدر است؟

در مورد خرید صندلی از موسسه دانش پذیران تا حدودی توضیح داده شد، اکنون برای دانستن قیمت خرید صندلی از این موسسه باید بگوییم که قیمت ها برای خرید صندلی از هر دانشگاه با دانشگاه دیگر متفاوت است. 

همچنین برای خرید صندلی کنکور سایر رشته ها مانند خرید صندلی داروسازی یا حتی خرید صندلی رشته های پیراپزشکی نیز قیمت ها با توجه به نوع دانشگاه و پذیرش فرد متفاوت است. 

به عبارتی برای اعلام هزینه باید با کارشناسان موسسه دانش پذیران از طریق شماره های موجود در سایت ارتباط برقرار کنید تا هزینه خرید صندلی پزشکی کنکور و مدت لازم برای صدور کارت دانشجویی را برایتان محاسبه و اعلام کنند. 

به طور کلی قیمت خرید صندلی پزشکی نرخ ثابتی ندارد و بر اساس نوع رشته، دانشگاه و سهمیه داوطلب متفاوت می باشد. 

خرید پذیرش پزشکی از کدام دانشگاه ها امکان پذیر است؟

در موسسه تخصصی خرید صندلی دانشگاهی دانش پذیران، امکان خرید صندلی دانشگاه علوم پزشکی از برخی واحد های دانشگاهی سراسری، آزاد و غیرانتفاعی وجود دارد. 

برای این منظور لازم است که داوطلب خرید صندلی پزشکی قبل از پرداخت وجه خرید صندلی، انتخاب کند که می خواهند وارد کدام دانشگاه علوم پزشکی شود تا پذیرش همان دانشگاه برای او انجام شود. 

در موسسه دانش پذیران امکان خرید سهمیه پزشکی دانشگاه های علوم پزشکی دولتی، آزاد و پردیس خودگردان وجود دارد. برای دریافت اطلاعات کامل با کارشناسان موسسه دانش پذیران از طریق راه های ارتباطی که در پایین صفحه وجود دارد تماس برقرار کنید. 


خرید صندلی دانشگاه آژاد

آیا خرید صندلی پزشکی قانونی است؟

اگر می خواهید که از قانونی بودن خرید صندلی پزشکی از موسسه دانش پذیران یا دیگر موسسات فعال در این حیطه مطمئن شوید باید در یک کلام بگوییم که خرید صندلی به طور قطع غیرقانونی است؛ اما شما باید موسسه ای حرفه ای را در این زمینه انتخاب کنید تا مراحل ورود پولی شما به دانشگاه را به شکلی کاملاً پنهانی توسط افراد خاصی در بخش اداری دانشگاه ها انجام بدهند تا پذیرش پزشکی شما اعتبار داشته باشد و بتوانید بدون هیچ گونه مشکلی وارد دانشگاه شوید. 

موسسه دانش پذیران برای انجام مراحل خرید صندلی پزشکی معتبر برای متقاضیان پس از دریافت هزینه تمام مراحل را از طریق ارتباط مستقیم با افرادی که در بخش اداری دانشگاه های فعالیت دارند انجام می دهند و پرونده فیزیکی و الکترونیکی با مشخصاات افراد ثبت می کند. 

از طرف دیگر موسسه دانش پذیران با دیگر سازمان های ذیصلاح ارتباط داشته و تائیدیه ورود شما به دانشگاه در رشته پزشکی را دریافت می کند. 

بنابراین با انتخاب درست موسسه خرید صندلی یا همان خرید قبولی پزشکی می توانید به راحتی وارد دانشگاه شوید و از استرس و اضطراب های ماندن در پشت کنکور خلاص شوید. 


خرید صندلی دانشگاه آزاد

موسسه خرید صندلی پزشکی معتبر

گفتیم که رشته پزشکی از پرطرفدارترین رشته های تحصیلی بوده که همه افرادی آرزو و رویای قبولی در این رشته را دارند، ولی از آن جایی که ظرفیت دانشگاه ها کم بوده و پذیرش دانشجویی پزشکی در هر سال بسیار محدود است، تنها راهی که رویای شما را به حقیقت تبدیل می کند، خرید صندلی پزشکی است؛ اما باید توجه داشته باشید برای استفاده از این روش برای ورود به دانشگاه بهترین موسسه برای خرید صندلی پزشکی را انتخاب کنید تا اعتبار صندلی خریداری شده تضمین شود. 

از مهم ترین ویژگی های بهترین موسسه خرید صندلی این است که متقاضیان آن رضایت کاملی در مورد خرید های خود داشته باشند. 

در این مورد موسسه دانش پذیران تا کنون توانسته رضایت صد در صدی متقاضیان خرید صندلی را جلب کند. علت این رضایت فعالیت دقیق و تخصصی کارشناسان دانش پذیران در طی روند خرید صندلی است، زیرا این موسسه معتبر با داشتن ارتباطی مستقیم و پنهانی با افرادی در بخش اداری دانشگاه ها و سازمان های ذیصلاح برای ورود داوطلبان به دانشگاه پرونده سازی های الکترونیکی و فیزیکی انجام می دهد. 

بدین ترتیب برای اطمینان از اعتبار صندلی خریداری شده از موسسه دانش پذیران می توانید از طریق سازمان سنجش پذیرش ورودی خود را به دانشگاه مورد نظرتان استعلام گیری کنید. 

 

کانال تلگرام خرید صندلی پزشکی

کانال تلگرام خرید صندلی کنکور یکی از روش های ارتباطی امن با موسسات خرید صندلی دانشگاه است که می توانید از طریق این راه ارتباطی علاوه بر دریافت

خرید صندلی پزشکی کیش (ورودی 1403)

خرید صندلی پزشکی کیش یکی از گزینه های متقاضیان خرید صندلی پزشکی است. رشته پزشکی یکی از اصلی ترین و محبوب ترین رشته گروه آزمایشی تجربی است که در کنکور

خرید صندلی پزشکی دانشگاه تهران

خرید صندلی پزشکی دانشگاه تهران یکی از گزینه های بسیار پرطرفدار در میان داوطلبان خرید صندلی پزشکی کنکور است. در واقع دانشگاه تهران به ‌عنوان یکی از

خرید صندلی پزشکی دانشگاه شهید بهشتی (ورودی 1403)

خرید صندلی پزشکی دانشگاه شهید بهشتی یکی از گزینه های انتخابی متقاضیان خرید صندلی پزشکی است. در واقع دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی یکی از سه دانشگاه

خرید صندلی پزشکی دانشگاه دولتی

اگر در کنکور سراسری موفق به کسب رتبه ی مورد نظر خود نشده اید نگران نباشید. شما می توانید با خرید صندلی پزشکی دانشگاه های دولتی در رشته ی پزشکی تحصیل

خرید صندلی پزشکی پردیس خودگردان

انتخاب رشته پزشکی در چند دهه گذشته رشته و شغل مورد علاقه بسیاری از دانش آموزان در ایران بوده است. بیشتر به علت درآمد بالا مورد اقبال دانش آموزان قرار

خرید صندلی پزشکی دانشگاه آزاد (تضمینی و معتبر)

خرید صندلی پزشکی دانشگاه آزاد خرید صندلی پزشکی دانشگاه آزاد سراسر کشور | دانش پذیران گر در کنکور سراسری موفق به کسب رتبه ی مورد نظر خود نشده اید