دانش پذیران » خرید صندلی پزشکی تضمینی (ورودی 1402-1403) » خرید صندلی پزشکی دانشگاه دولتی

خرید صندلی پزشکی دانشگاه دولتی


اگر در کنکور سراسری موفق به کسب رتبه ی مورد نظر خود نشده اید نگران نباشید. شما می توانید با خرید صندلی پزشکی دانشگاه های دولتی در رشته ی پزشکی تحصیل کنید پزشکی یکی از رشته های پرطرفدار کنکور تجربی است و تعداد زیادی داوطلب همواره پیگیر تحصیل در رشته پزشکی هستند. در سال 82 و 83 پذیرش دانشجوی پولی با عنوان پذیرش دانشجو بدون کنکور و یا خرید صندلی دانشگاه آغاز شد. تمامی داوطلبان کنکور می دانند از هر 1 میلیون نفر شرکت کننده حدود 150 نفر در دوره های روزانه ی دانشگاه های دولتی پذیرفته می شوند و بیشتر صندلی ها به عناوینی چون نوبت دوم، پردیس خودگردان، پیام نور و غیر انتفاعی پولی هستند.

سوالی که برای داوطلبان وجود دارد این است که آیا می توان صندلی پزشکی دانشگاه دولتی خرید؟ در پاسخ باید بگوییم از طریق موسسه دانش پذیران می توانید به خرید صندلی پزشکی دانشگاه دولتی مورد نظر خود بپردازید. و در کل می خواهند بدانند خرید صندلی پزشکی یعنی چه؟ ما در این مقاله در رابطه با این موضوع توضیحاتی را شرح داده ایم.


چرا خرید صندلی رشته پزشکی از دانشگاه دولتی؟

در حال حاضر بسیاری از داوطلبان هستند که تمایل دارند در رشته های پزشکی تحصیل کنند و به عبارتی حوصله درس خواندن برای کنکور را ندارند و یا توانایی هوشی بالایی ندارند. این افراد به دنبال خرید صندلی پزشکی دانشگاه های معتبر دولتی هستند؛ زیرا رشته های پزشکی و زیر شاخه های آن رشته هایی هستند که بازارکار فوق العاده ای دارند. در ادامه لیستی از 7 رشته که بهترین بازار کار رشته پزشکی را دارند آورده ایم:

1. داروسازی

2. دندانپزشکی

3. بهداشت عمومی

4. بینایی سنجی

5. پرستاری

6. دامپزشکی

7. علوم آزمایشگاهی

8. و غیره

داوطلبان عزیز در گرایش های 7 رشته ذکر شده می توانند بدون کنکور و با خرید صندلی تحصیل کنند.

فروش صندلی پزشکی در دانشگاه دولتی ایران

در واقع روند پذیرش دانشجو پزشکی پولی به گونه ای است که داوطلبان با پرداخت شهریه بسیار بالا و بدون کنکور می توانند وارد دانشگاه هایی با جذب دانشجو پولی شوند. اما باید بدانید که تمام متقاضیان با هر شرایطی امکان ورود به دانشگاه های پولی یا شهریه ای را ندارند و این افراد به دنبال خرید صندلی پزشکی هستند که در حال حاضر 22 دانشگاه علوم پزشکی در رشته های مختلف فروش صندلی دارند. که شما با مراجعه به موسسه دانش پذیران می توانید از نحوه خرید آن ها مطلع شوید.

قیمت خرید صندلی پزشکی دانشگاه دولتی

خرید صندلی پزشکی بدون کنکور اصطلاحی برای ورود به رشته پزشکی برای داوطلبانی که رتبه لازم برای قبولی در کنکور را کسب نکرده اند. خرید صندلی پزشکی در دانشگاه های علوم پزشکی فرصتی طلایی برای تحصیل در رشته پزشکی می باشد. اگر رتبه لازم برای قبولی در رشته پزشکی را کسب نکرده اید، نگران نباشید زیرا هنوز فرصت باقی است و با خرید صندلی پزشکی دانشگاه دولتی از موسسه دانش پذیران با پرداخت مبلغ ناچیزی می توانید به تحصیل خود ادامه دهید. اگر در کنکور شرکت کرده اید ولی رتبه شما به رتبه آخرین نفر قبولی در رشته پزشکی نرسیده است، برای خرید صندلی پزشکی با مشاورین موسسه دانش پذیران تماس بگیرید.
 فروش صندلی رشته پزشکی عمومی دانشگاه دولتی در ایران


مدارک مورد نیاز برای خرید صندلی پزشکی در دانشگاه دولتی

داوطلبان برای خرید صندلی پزشکی دانشگاه دولتی و غیر دولتی از موسسه دانش پذیران باید کپی مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی خود را به کارشناسان تیم ارائه دهند. همچنین کپی مدارک شخصی مانند: کارت ملی، شناسنامه، چند قطعه عکس پرسنلی و همچنین فیش واریزی خود را به کارشناسان موسسه دانش پذیران برای خرید صندلی پزشکی دانشگاه دولتی و غیر دولتی ارائه کنند.
 

نحوه سفارش خرید صندلی پزشکی دولتی از موسسه دانش پذیران

موسسه دانش پذیران با استفاده از تیم متخصص خود اقدام به فروش صندلی پزشکی دانشگاه دولتی نموده که در این باره بسیار موفق نیز عمل نموده است. نحوه سفارش و خرید صندلی پزشکی در دانش پذیران به دین گونه است که شما باید مدارکی که در بالا به آن اشاره کردیم را برای موسسه دانش پذیران ارسال کنید. پس بررسی مدارک تائیدیه آن به شما اعلام می شود و در مرحله بعد با واریز مقداری از مبلغ مورد نظر خرید شما ثبت می شود.

دریافت مشاوره پذیرش کنکور

از کارشناسان ما بپرسید

از طریق روش های زیر با کارشناسان ما ارتباط بگیرید و سوالات و راهنمایی های خود را در خصوص ورود به رشته و دانشگاه مورد علاقه تان دریافت کنید.