دانش پذیران » خرید صندلی پزشکی تضمینی (ورودی 1402-1403) » خرید صندلی پزشکی دانشگاه شهید بهشتی (ورودی 1403)

خرید صندلی پزشکی دانشگاه شهید بهشتی (ورودی 1403)


خرید صندلی پزشکی دانشگاه شهید بهشتی یکی از گزینه های انتخابی متقاضیان خرید صندلی پزشکی است. 

در واقع دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی یکی از سه دانشگاه برتر علوم پزشکی در ایران محسوب می شود. از طرفی رشته پزشکی در بین دانش آموزان گروه علوم تجربی از محبوبیت خاصی برخوردار بوده که هدف بیشتر آن ها قبولی در رشته پزشکی دانشگاه های سراسری تهران یا شهید بهشتی می باشد. 

این شرایط به گونه ای است که دانشگاه شهید بهشتی با پذیرش حداکثر دانشجویان رتبه برتری از کنکور سراسری باز هم جوابگوی تعداد بالای داوطلبان نیست و اغلب دانش آموزان از ورود به این دانشگاه ناکام می مانند که در این شرایط برخی از موسسات آموزشی واسط هستند که می توان از طریق آن ها برای خرید صندلی پزشکی دانشگاه دولتی مانند بهشتی اقدام کرد. 

در ادامه در خصوص چگونگی خریدن صندلی از دانشگاه شهید بهشتی در رشته پزشکی توضیحات کاملی ارائه شده است، همراه ما باشید:


خرید صندلی پزشکی دانشگاه شهید بهشتی چگونه است؟

گفتیم که ورود به دانشگاه شهید بهشتی در رشته های پزشکی تنها با کسب رتبه برتر کنکور سراسری امکان پذیر است و اکثر داوطلبان ورود به دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی پشت کنکور هستند و برای ورود به این دانشگاه در طی کلاس های کنکور و معلم خصوصی هزینه های زیادی را پرداخت می کنند. 

برای رسیدن هر چه سریع تر به اهداف و آروزی هایتان برای ورود به دانشگاه مورد نظر در رشته مورد علاقه اتان، اکنون این امکان را دارید که با کمترین هزینه صندلی دانشگاه را برای خود خریداری کنید. 

خرید صندلی پزشکی شهید بهشتی

خرید صندلی پزشکی دانشگاه شهید بهشتی برای آن دسته از علاقه مندان به رشته پزشکی پیشنهاد می شود تا به راحتی از سد بزرگ کنکور عبور کنند. 

توجه داشته باشید خرید صندلی تنها یک اصطلاح بوده و شما همانند یک دانشجو عادی که از طریق کنکور وارد دانشگاه می شود از طریق خرید صندلی یا همان خرید پذیرش ورودی دانشگاه، وارد دانشگاه شهید بهشتی می شوید.

موسسه "دانش پذیران" روند خرید صندلی برای شما را به نحوی انجام می شود که برایتان تمامی پرونده سازی های فیزیکی و الکترونیکی در بخش اداری دانشگاه ثبت می شود و در نهایت مجوز ورود شما به دانشگاه از سازمان سنجش و وزارت علوم کل کشور دریافت می شود. 

 

معرفی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

یکی از مراکز آموزش عالی در زمینه علوم پزشکی در استان تهران، دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شهید بهشتی است که به عنوان یکی از برترین و معتبرترین دانشگاه‌ های این رشته شناخته می‌شود. 

این دانشگاه از سال ۱۳۳۹ فعالیت خود را آغاز کرده و در حال حاضر بیش از ۱۲۶۰۰ دانشجو و ۱۴۱۴ استاد در آن مشغول به تحصیل و تدریس هستند. این مرکز آموزشی تاکنون موفق به انتشار ۶۵۱۶ مقاله در نشریات داخلی و برگزاری همایش‌های علمی شده است و به جایگاه علمی برجسته‌ای دست یافته است. همچنین، ۶۹۱ مقاله معتبر بین‌المللی از این دانشگاه منتشر شده است. 

خرید صندلی پزشکی در دانشگاه شهید بهشتی

دانشگاه شهید بهشتی میزبان بسیاری از همایش‌های علمی بوده و در آخرین آمار ۴۹ همایش با حضور اساتید برجسته در این رشته در این دانشگاه برگزار شده است.

در این دانشگاه، ۱۳ دانشکده فعالیت دارند که شامل دانشکده‌های آموزش علوم پزشکی، بهداشت، پرستاری و مامایی، پزشکی، پیراپزشکی، علوم تغذیه و صنایع غذایی، علوم توانبخشی، داروسازی، دندانپزشکی، سلامت، ایمنی و محیط زیست، طب سنتی، فناوری‌های نوین پزشکی، و مجتمع آموزش عالی سلامت و روان می‌باشند. 

دانشگاه بهشتی یکی از دانشگاه های تاپ علوم پزشکی ایران است و اگر بخواهیم به طور خلاصه درباره نکات مثبت و منفی تحصیل در آن اشاره کنیم به موارد زیر می رسیم:

مزایا:

  1. استفاده از اساتید با تجربه
  2. محل اقامت دانشجویی
  3. فضای مطالعه
  4. مناطق سبز
  5. امکانات رفاهی
  6. تجهیزات ورزشی

معایب:

  1. محدودیت در ظرفیت خوابگاه
  2. کیفیت متوسط ارائه غذا
  3. سخت‌ گیری از سوی اعضای هیئت ‌علمی

به طور کلی پذیرش در رشته پزشکی در دانشگاه بهشتی تنها از طریق کنکور سراسری است، اما خب موسسه دانش پذیران از طریق ارتباطات خاصی که دارد هر ساله یک تعداد ظرفیت بسیار محدود را برای رشته های پزشکی در این دانشگاه جهت فروش صندلی در اختیار دارد. 

خواندن این مقاله را هم پیشنهاد می کنیم: "خرید صندلی پزشکی کیش"


روند خریدن صندلی پزشکی در دانشگاه شهید بهشتی 

اگر تصمیم شما برای ورود به دانشگاه شهید بهشتی خرید پذیرش آن است باید در ابتدای کار یک موسسه متخصص و کاربلد در این زمینه همچون موسسه "دانش پذیران" را انتخاب کنید تا از انجام مراحل ثبت و خرید اطمینان داشته باشید. سپس با مراجعه به موسسه و برقراری ارتباط با کارشناسان این موسسه باید درخواست خود را مبنی بر خرید صندلی رشته پزشکی از دانشگاه شهید بهشتی اعلام کنید تا قیمت خرید برایتان اعلام شود و با پرداخت هزینه بیعانه توسط شما، مراحل خرید صندلی از دانشگاه مورد نظر آغاز گردد. 

خواندن این مقاله را هم پیشنهاد می کنیم: "خرید صندلی پزشکی دانشگاه آزاد"

دانش پذیران با داشتن ارتباط مستقیم با افراد خاصی در بخش اداری دانشگاه بهشتی، سازمان سنجش و همچنین وزارت بهداشت و درمان تمامی مراحل ادارای ثبت و ورود دانشجویان را به طور الکترونیکی در سیستم دانشگاه ثبت می کند. 


قیمت خرید صندلی پزشکی دانشگاه شهید بهشتی 

برای خریدن صندلی دانشگاه شهید بهشتی در رشته پزشکی باید هزینه ای را پرداخت کنید. البته این هزینه در قبال هزینه های زیادی که برای کلاس کنکور و کتاب و معلم در پشت کنکور پرداخت می کنید، قطعا خیلی کمتر بوده و به نفع شما است. 

مجموعه دانش پذیران برای خرید صندلی کنکور از دانشگاه های مختلف قیمتی متناسب با همان دانشگاه را تعیین می کند که در نهایت بسیار منصفانه می باشد و اکثر داوطلبان می توانند آن را پرداخت کنند. 

برای استعلام قیمت دقیق خرید صندلی پزشکی دانشگاه شهید بهشتی با کارشناسان ما از طریق شماره های موجود در سایت تماس برقرار کنید. 

دریافت مشاوره پذیرش کنکور

از کارشناسان ما بپرسید

از طریق روش های زیر با کارشناسان ما ارتباط بگیرید و سوالات و راهنمایی های خود را در خصوص ورود به رشته و دانشگاه مورد علاقه تان دریافت کنید.