دانش پذیران » خرید صندلی پزشکی تضمینی (ورودی 1402-1403) » خرید صندلی پزشکی دانشگاه تهران

خرید صندلی پزشکی دانشگاه تهران


خرید صندلی پزشکی دانشگاه تهران یکی از گزینه های بسیار پرطرفدار در میان داوطلبان خرید صندلی پزشکی کنکور است.  

در واقع دانشگاه تهران به ‌عنوان یکی از برجسته ‌ترین مراکز آموزش و پژوهش در زمینه علوم پزشکی در کشور شناخته می‌شود. این دانشگاه بزرگ، طیف گسترده‌ای از مراکز تحقیقاتی تخصصی را در زمینه‌های مختلفی از جمله پزشکی، روماتولوژی، شنوایی ‌شناسی، بیماری ‌های پوستی و جزام، تروما، هماتولوژی و آنکولوژی، بیماری‌های قلبی عروقی، اورولوژی، ایمنی‌شناسی، و آسم و آلرژی را در خود جای داده است. 

دانشگاه تهران از آغاز فعالیت‌ هایش، به دلیل تلاش در جذب و پرورش دانشجویان برتر به شهرت و اعتبار بالایی دست یافته است و در حال حاضر نیز به ‌عنوان یکی از برجسته ‌ترین مراکز آموزش و پژوهش در زمینه پزشکی در ایران شناخته می‌شود و به همین دلیل است که اکثر داوطلبین رشته تجربی دوست دارند روزی در دانشگاه تهران درس بخوانند و فارغ التحصیل شوند. 

خرید صندلی پزشکی دانشگاه تهران

اما موضوعی که روشن این است که ورود به بهترین دانشگاه علوم پزشکی کشور به همین سادگی ها نیست و دانش آموزان و دانشجویان داوطلب برای ورود به مقاطع مختلف این دانشگاه باید سخت درس بخوانند تا از رتبه برتر های کنکور سراسری باشند. 

با این شرایط اگر در کنکور موفق نشدید و شرایط ورود به دانشگاه تهران در رشته پزشکی را نداشتید، نگران نباشید، چرا که خرید صندلی پزشکی دانشگاه تهران در حال حاضر در موسسه دانش پذیران زیر نظر کارشناسان مربوطه انجام می باشد، پس با خریدن صندلی دانشگاه تهران می توانید خیلی سریع و راحت به این دانشگاه در رشته مورد علاقه خود وارد شوید. 

در ادامه اطلاعات کاملی را در این باره ارائه کرده ایم پس همراه ما باشید.


چرا خرید صندلی پزشکی دانشگاه تهران؟

همان طور که گفته شد دانشگاه علوم پزشکی تهران یکی از دانشگاه های ترازو اول پزشکی است که ورود به آن تنها برای رتبه برتر های کنکور سراسری امکان پذیر است، اما خب همه ما می دانیم که کنکور یک آزمون خیلی منصفانه نیست و بسیاری از دانش آموزان مستعد و علاقه مند به پزشکی توانایی رتبه برتر شدن را ندارند، چرا که رقابت بسیار شدید و استرس زا است. 

ما برای این افراد در موسسه دانش پذیران گزینه خرید صندلی دانشگاه تهران را معرفی می کنیم که از این طریق بدون در نظر گرفتن رتبه کنکور در دانشگاه پذیرش می شوید، چرا که شما این پذیرش را برای خود خریداری می کنید. درست مانند ثبت نام در بهترین دانشگاه های خارج از کشور که با دریافت هزینه می باشد.

اگر از پشت کنکوری های رشته تجربی هستید و هدف شما ورود به دانشگاه تهران است، باید بدانید که خرید صندلی پزشکی دانشگاه تهران بهترین گزینه برای ورود به این دانشگاه تنها با پرداخت یک هزینه معقول است. به عبارتی شما با پرداخت کمترین هزینه از سد بزرگ کنکور عبور می کنید و وارد یکی از بهترین دانشگاه های علوم پزشکی در کشور می شوید.

 هر چند خرید صندلی غیرقانونی است؛ اما توسط مجموعه دانش پذیران با راه و روشی کاملا قانونی انجام می شود و همه چیز کاملاً طبیعی و درست پیش می رود. 

همچنین در صورتیکه مایل به تحصیل پزشکی در سایر دانشگاه های دولتی ایران باشید، دانش پذیران گزینه های دیگری مانند: خرید صندلی پزشکی پردیس کیش و خرید صندلی پزشکی دانشگاه شهید بهشتی را نیز در اختیار دارد.  


مراحل خرید صندلی دانشگاه تهران

برای انجام خرید پزشکی بدون کنکور دانشگاه تهران داوطلبان تنها باید با یک موسسه معتبر و قانونی در این کار همکاری کنند تا در دام کلاهبرداران که تعدادشان متاسفانه کم هم نیست نیفتند.

بنابراین ضروری ترین گام شما برای خرید صندلی پزشکی دانشگاه تهران انتخاب موسسه فروش صندلی پزشکی دانشگاه دولتی مانند دانش پذیران است. پس از آن با برقراری ارتباط با کارشناسان فعال در این موسسه باید درخواست خود را برای خریدن صندلی دانشگاه تهران در رشته پزشکی اعلام کنید تا قیمت آن با توجه به شرایط شما برایتان محاسبه شود. سپس باید هزینه پیش پرداخت را بپردازید و مشخصات شخصی و سوابق تحصیلی خود را ارائه کنید تا مراحل ثبت و رزرو انجام شود. 

خرید پزشکی دانشگاه تهران

موسسه دانش پذیران با داشتن تجربه کاری چندین ساله در حیطه خرید پذیرش ورودی به دانشگاه های مختلف در حال خدمت رسانی به شما دانش آموزان و دانشجویان گرامی می باشد. توجه داشته باشید که خریدن صندلی دانشگاه یک اصطلاح بوده و در موسسه دانش پذیران روند خرید صندلی تنها برای ورود شما به دانشگاه از طریق پرونده سازی های اداری در دانشگاه و سازمان ها انجام می شود و شما مانند یک دانشجو عادی در ابتدای شروع سال تحصیلی می توانید در سر کلاس های درس حاضر شوید. 

جزئیات نحوه ثبت نام در رشته و دانشگاه را از طریق ارتباط با کارشناسان موسسه می توانید به طور کامل دریافت کنید. 


اعتبار خرید صندلی پزشکی دانشگاه تهران

برخی از داوطلبان خرید صندلی پزشکی دانشگاه تهران در مورد اعتبار این سهمیه خریداری شده کمی نگران هستند که در این باره باید بدانند در ابتدا باید موسسه ای اصلی و معتبر را انتخاب کنند تا پذیرش پولی آن ها در دانشگاه اعتبار داشته باشد و به مشکل برنخورند.

در واقع موسسات اصلی و قدیمی همچون دانش پذیران با کارشناسان و کارمندان بخش اداری دانشگاه های مختلف ارتباط دارند و ورود شما به دانشگاه را از طریق ثبت در سیستم دانشگاهی قانونی می کنند که در این صورت تائیدیه سازمان سنجش را هم دریافت می کنند و با این حساب اعتبار خرید صندلی پزشکی دانشگاه تهران از موسسه دانش پذیران تضمینی می باشد. 

شما می توانید برای دریافت پاسخ سوالات احتمالی خود بر روی کادر ارتباط با مشاور کلیک کنید. 


قیمت  صندلی پزشکی دانشگاه تهران

قیمت صندلی دانشگاه تهران به دلیل ظرفیت بسیار محدودی که دارد و همچنین دولتی بودن آن، نسبت به فروش صندلی پزشکی دانشگاه آزاد بیشتر است، چرا که پذیرش شدن در دانشگاه تهران در مقطع روزانه برخلاف دانشگاه آزاد، نیازمند پرداخت شهریه نمی باشد. 

اما خب از آنجاییکه شرایط تحصیلی هر داوطلب متفاوت است، در این مقاله نمی توان به قیمت نهایی فروش صندلی اشاره کرد. 

بنابراین توصیه می کنیم جهت اطلاع از آخرین هزینه های خرید صندلی پزشکی تهران از طریق شماره واتساپ و تلگرام موجود در سایت با کارشناسان موسسه در ارتباط باشید. 


چرا پزشکی دانشگاه تهران؟

دانشگاه تهران یکی از بهترین و معتبرترین دانشگاه های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی ایران است که زیر نظر وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی فعالیت دارد و از سال 1313 تاسیس شده است. 

جالب است بدانید دانشگاه علوم پزشکی تهران در سال 1402 توانسته است رتبه 2 برترین دانشگاه علوم پزشکی ایران را بعد از دانشگاه علوم پزشکی مشهد با انتشار 705 مقاله در 31 ژورنال را کسب کنید. 

توجه داشته باشید که این دانشگاه گسترده دارای 69 مرکز تحقیقاتی، 13 پژوهشکده و 1 پژوهشگاه است. در حال حاضر دانشگاه علوم پزشکی تهران با 11543 هزار دانشجوی ایرانی و 1000 دانشجوی بین المللی و 1815 عضو هیئت علمی فعالیت دارد. 

همچنین تعداد دانشکده های پزشکی دانشگاه تهران 11 تا بوده که شامل: دانشکده بهداشت، دانشکده پرستاری و مامایی، دانشکده پزشکی، دانشکده پیراپزشکی، دانشکده توانبخشی، دانشکده داروسازی، دانشکده دندانپزشکی، دانشکده طب ایرانی، دانشکده علوم تغذیه و رژیم شناسی، دانشکده فناوری های نوین پزشکی، دانشکده مجازی هستند و به عبارتی تمامی رشته های زیرشاخه پزشکی را شامل می شوند.

دانشگاه علوم پزشکی تهران در هر دوره از آزمون کنکور در مقاطع مختلف کاردانی، کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری دانشجو پذیرش می کند و برای  ورود به دانشگاه علوم پزشکی تهران در صورتیکه رتبه بسیار خوبی دارید توصیه می کنیم در زمان انتخاب رشته کنکور سراسری این دانشگاه را در اولویت انتخاب های خود قرار بدهید. 

دریافت مشاوره پذیرش کنکور

از کارشناسان ما بپرسید

از طریق روش های زیر با کارشناسان ما ارتباط بگیرید و سوالات و راهنمایی های خود را در خصوص ورود به رشته و دانشگاه مورد علاقه تان دریافت کنید.