دانش پذیران » خرید صندلی پزشکی تضمینی (ورودی 1402-1403) » خرید صندلی پزشکی دانشگاه آزاد (تضمینی و معتبر)

خرید صندلی پزشکی دانشگاه آزاد (تضمینی و معتبر)


خرید صندلی پزشکی دانشگاه آزاد خرید صندلی پزشکی دانشگاه آزاد سراسر کشور | دانش پذیران گر در کنکور سراسری موفق به کسب رتبه ی مورد نظر خود نشده اید نگران نباشید. شما می توانید با خرید صندلی پزشکی دانشگاه های آزاد در رشته ی پزشکی تحصیل کنید

پزشکی همواره محبوب ترین رشته در بین داوطلبان کنکور تجربی بوده و همیشه در اولویت اول تعداد بالایی از داوطلبان برای ادامه تحصیل قرار گرفته است. از سال 82 و 83 پذیرش دانشجوی پولی به عبارتی پذیرش دانشجو بدون کنکور و یا خرید صندلی کنکور منتشر شده است. می دانید که در کنکور سراسری از هر 1 میلیون نفر شرکت کننده، تنها حدود 150 نفر در دوره های روزانه و دانشگاه دولتی پذیرفته می شوند و برای دیگر داوطلبان بازمانده از کنکور سراسری امکان خرید صندلی پزشکی دانشگاه آزاد از موسسه معتبر و قانونی دانش پذیران وجود دارد. که در ادامه بیشتر به این موضوع که خریدن صندلی پزشکی از دانشگاه آزاد چگونه است؟ پرداخته ایم، با ما همراه باشید.


چرا خرید صندلی رشته پزشکی از دانشگاه آزاد؟

امروزه آن دسته از داوطلبانی که مشتاق به تحصیل در رشته های پزشکی هستند و به هر دلیلی حوصله در س خواندن برای کنکور و یا توانایی و ضریب هوشی بالایی ندارند. در پی خریدن صندلی پزشکی دانشگاه آزاد هستند. زیرا با خرید پذیرش پزشکی دانشگاه آزاد می توانند در رشته های پزشکی و زیر شاخه های آن که بازارکار فوق العاده ای دارند تحصیل کرده و به درجات بالاتری برسند. در ادامه 7 تا از زیر شاخه هایی که در رشته پزشکی بازار کار خوبی دارند را نام برده ایم:

1. دارو سازی

2. دندانپزشکی

3. بهداشت عمومی

4. بینایی سنجی

5. پرستاری

6. دامپزشکی

7. علوم آزمایشگاهی

8. و غیره

متقاضیان رشته پزشکی می توانند در گرایش 7 رشته بالا بدون کنکور و با خرید صندلی پزشکی دانشگاه ازاد به تحصیل مشغول شوند.
در واقع پذیرش دانشجوی پزشکی در دانشگاه دولتی بسار سخت شده که مهم ترین دلیل آن کمبود ظرفیت دانشگاه های دولتی می باشد؛ اما باید بدانید که تمام داوطلبان رشته پزشکی که با هر شرایطی امکان ورود به دانشگاه دولتی را ندارند می توانند بدون شرکت در کنکور به خرید صندلی پزشکی دانشگاه آزاد بپردازند. در ادامه لیستی از بهترین دانشگاه های آزاد در سراسر کشور که امکان پذیرش بدون کنکور پزشکی از آن وجود دارد را آورده ایم:

· دانشگاه آزاد علوم پزشکی اراک

· دانشگاه آزاد علوم پزشکی اردبیل

· دانشگاه آزاد علوم پزشکی ارومیه

· دانشگاه آزاد علوم پزشکی اصفهان

· دانشگاه آزاد علوم پزشکی البرز

· دانشگاه آزاد علوم پزشکی ایران

· دانشگاه آزاد علوم پزشکی ایلام

· دانشگاه آزاد علوم پزشکی تبریز

· دانشگاه آزاد علوم پزشکی بجنورد

· دانشگاه آزاد علوم پزشکی رفسنجان

·  و غیره


 خواندن این مقاله را نیز توصیه میکنیم: خرید صندلی دندانپزشکی


قیمت خرید صندلی پزشکی دانشگاه آزاد

خرید صندلی پزشکی از دانشگاه آزاد اصطلاحی برای ورود به رشته پزشکی برای تمام داوطلبانی است که رتبه لازم برای قبولی و ورودی به دانشگاه آزاد را در کنکور  سراسری را کسب نکرده اند. خرید صندلی پزشکی پولی در دانشگاه های آزاد علوم پزشکی فرصتی طلایی برای تحصیل در رشته پزشکی مورد نظر آن ها می باشد. اگر رنمره لازم برای ورود به دانشگاه آزاد در رشته پزشکی را کسب نکرده اید، نگران نباشید زیرا هنوز فرصت باقی است و با خریدن پذیرش پزشکی دانشگاه آزاد از موسسه دانش پذیران و با پرداخت مبلغ ناچیزی می توانید در رشته مورد علاقه خود تحصیل کنید. اگر در کنکور شرکت کرده اید ولی رتبه شما به حد نصاب مورد نظر دانشگاه ازاد برای ورود به رشته پزشکی نرسیده است، برای خریدن صندلی پزشکی از دانشگاه آزاد با مشاورین موسسه دانش پذیران تماس بگیرید.مدارک مورد نیاز برای خرید صندلی پزشکی در دانشگاه آزاد

داوطلبان برای خرید صندلی پزشکی دانشگاه آزاد از موسسه دانش پذیران باید کپی مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی خود را به کارشناسان تیم ارائه دهند. همچنین کپی مدارک شخصی مانند: کارت ملی، شناسنامه، چند قطعه عکس پرسنلی و همچنین فیش واریزی خود را به کارشناسان موسسه دانش پذیران برای خریدن صندلی پزشکی دانشگاه آزاد ارائه کنند.

نحوه سفارش خرید صندلی پزشکی آزاد از موسسه دانش پذیران

موسسه دانش پذیران با بکارگیری تیم خبره و متخصص خود اقدام به فروش صندلی پزشکی دانشگاه های آزاد سراسر کشور نموده است که در این باره بسیار موفق بوده و بسیاری از متقاضیان تحصیل در رشته پزشکی را به آرزوی خود رسانده است. نحوه سفارش و خرید صندلی پزشکی در دانش پذیران به این شکل است که شما باید مدارکی که در بالا شرح دادیم را برای موسسه دانش پذیران ارسال نمائید. پس از بررسی مدارک تائیدیه آن به شما اعلام می شود و در مرحله بعد با واریز مقداری از مبلغ مورد نظر خرید شما ثبت می گردد.

دریافت مشاوره پذیرش کنکور

از کارشناسان ما بپرسید

از طریق روش های زیر با کارشناسان ما ارتباط بگیرید و سوالات و راهنمایی های خود را در خصوص ورود به رشته و دانشگاه مورد علاقه تان دریافت کنید.