دانش پذیران » خرید صندلی پزشکی تضمینی (ورودی 1402-1403) » خرید صندلی پزشکی پردیس خودگردان

خرید صندلی پزشکی پردیس خودگردان


انتخاب رشته پزشکی در چند دهه گذشته رشته و شغل مورد علاقه بسیاری از دانش آموزان در ایران بوده است. بیشتر به علت درآمد بالا مورد اقبال دانش آموزان قرار می گیرد؛ اگرچه در این میان برخی از علاقه مندان هم هستند که به صورت واقعی رشته پزشکی را دوست دارند. باید بدانید که هر ساله در کنکور سراسری از هر 1 میلیون نفر دانش آموز تجربی، فقط 150 نفر در دوره های روزانه و دانشگاه های دولتی پذیرفته می شوند و برای دیگر علاقه مندان و کسانی که در کنکور سراسری موفق به قبولی نشده اند، امکان خرید صندلی پزشکی پردیس خودگردان از موسسه معتبر و قانونی دانش پذیران وجود دارد. در این مقاله به چگونگی خریدن پذیرش پزشکی از دانشگاهای پردیس خودگردان می پردازیم، پس تا انتهای مقاله همراه ما باشید.

چرا خرید صندلی رشته پزشکی از دانشگاه های پردیس خودگردان؟

همان طور که گفتیم داوطلبان مشتاق به تحصیل در رشته های پزشکی که به هر دلیلی حوصله و یا زمان درس خواندن برای کنکور را ندارند و یا در کل توانایی و ضریب هوشی بالایی ندارند. می توانند به خرید صندلی کنکور پزشکی پردیس خودگردان بپردازند. زیرا با خرید پذیرش پزشکی پردیس خودگردان می توانند بدون هیچ دغدغه ای در رشته های پزشکی و زیر شاخه های آن که دارای آینده ی شغلی بسیار عالی هستند، تحصیل کرده و یک جایگاه شغلی بسیار مناسب برای خود بسازند. در ادامه زیر شاخه هایی که در رشته پزشکی بازار کار خوبی را ارائه کرده اند را آورده ایم:

1. داروسازی

2. دندانپزشکی

3. بهداشت عمومی

4. بینایی سنجی

5. پرستاری

6. دامپزشکی

7. علوم آزمایشگاهی

8. و غیره

علاقه مندان به رشته پزشکی می توانند خیلی راحت در گرایش رشته های بالا بدون کنکور و با خرید صندلی پزشکی پردیس خودگردان به تحصیل بپردازند.
امروزه پذیرش دانشجوی پزشکی در دانشگاه های دولتی بسار سخت و غیرممکن شده که مهم ترین دلیل آن کمبود ظرفیت دانشگاه های دولتی بوده است؛ اما باید بگوییم که تمامی دانش آموزان علاقه مند به رشته پزشکی که به هر علتی امکان ورود به دانشگاه دولتی را نداشته اند، می توانند بدون شرکت در کنکور سراسری خرید صندلی پزشکی پردیس خود گردان را انتخاب کنند. در ادامه تعدادی از بهترین دانشگاه های پردیس خودگردان در سراسر کشور که خرید صندلی پزشکی آن امکان پذیر است را نام برده ایم:

· دانشگاه پردیس خودگردان علوم پزشکی اراک

· دانشگاه پردیس خودگردان علوم پزشکی تهران

· دانشگاه پردیس خودگردان علوم پزشکی اردبیل

·  دانشگاه پردیس خودگردان علوم پزشکی ارومیه

· دانشگاه پردیس خودگردان علوم پزشکی اصفهان

· دانشگاه پردیس خودگردان علوم پزشکی البرز

· دانشگاه پردیس خودگردان علوم پزشکی ایران

· دانشگاه پردیس خودگردان علوم پزشکی ایلام

· دانشگاه پردیس خودگردان علوم پزشکی تبریز

· دانشگاه پردیس خودگردان علوم پزشکی بجنورد

· دانشگاه پردیس خودگردان علوم پزشکی رفسنجان

· و غیره
 
خواندن این مطلب را از دست ندهید: خرید صندلی پزشکی

 
قیمت خرید صندلی پزشکی پردیس خودگردان

خرید صندلی پزشکی از دانشگاه های پردیس خودگردان در سراسر کشور، گزینه ای است برای ورود به رشته پزشکی که در اختیار تمام داوطلبانی است که رتبه لازم برای قبولی و ورودی به دانشگاه پردیس خودگردان را در کنکور سراسری را کسب نکرده اند؛ بنابراین خرید صندلی پزشکی پولی از دانشگاه های پردیس خودگردان زیر نظر علوم پزشکی فرصتی طلایی برای تحصیل در رشته پزشکی و گرایش مورد نظر مورد نظر آن ها است. پس اگر نمره لازم برای ورود به دانشگاه پردیس خودگردان در رشته پزشکی را به بدست نیاورده اید، نگران نباشید زیرا هنوز فرصت دارید و می توانید با خریدن پذیرش پزشکی پردیس خودگردان از موسسه دانش پذیران با پرداخت مبلغ کمی در رشته مورد علاقه خود تحصیل کنید. اگر در کنکور شرکت کرده اید ولی رتبه شما به حد قابل قبول دانشگاه پردیس خودگردان برای ورود به رشته پزشکی نرسیده است، برای خریدن صندلی پزشکی از دانشگاه های پردیس خودگردان سراسر کشور با مشاورین موسسه دانش پذیران از طریق راه های ارتباطی زیر تماس برقرارکنید.
 

خرید صندلی پزشکی پردیس خودگردان

 

مدارک مورد نیاز برای خرید صندلی پزشکی در پردیس خودگردان

دانش آموزان اگر قصد خرید صندلی پزشکی پردیس خودگردان از موسسه مسیر علم را دارند باید کپی مدرک دیپلم تجربی و پیش دانشگاهی خود را برای کارشناسان تیم دانش پذیران ارسال کنند. همچنین به همراه آن باید کپی مدارک شخصی خود مانند: کارت ملی، شناسنامه، چند قطعه عکس پرسنلی و همچنین فیش واریزی خود را به کارشناسان موسسه دانش پذیران برای خریدن صندلی پزشکی دانشگاه آزاد ارائه کنند.
 
خواندن این مطلب را از دست ندهید: خرید صندلی پزشکی دانشگاه آزاد

نحوه سفارش خرید صندلی پزشکی پردیس خودگردان از موسسه دانش پذیران

موسسه دانش پذیران با کنار هم قرار دادن یک تعدا از افراد خبره و متخصص، اقدام به فروش صندلی پزشکی پردیس خودگردان سراسر کشور نموده است که در این زمینه عملکرد بسیار خوبی داشته و تعداد زیادی از دانش آموزان علاقه مند به تحصیل در رشته پزشکی را به آرزوی خود رسانده است. نحوه سفارش و خرید صندلی پزشکی در دانش پذیران ساده بوده و شما تنها باید مدارکی که در بالا شرح دادیم را برای موسسه دانش پذیران ارسال کنید و پس از بررسی مدارک تائیدیه آن به شما اعلام می گردد، بعد از آن با واریز مبلغی به عنوان پیش پرداخت از کل مبلغ مورد نظر خرید شما ثبت می گردد.

خواندن این مطلب را از دست ندهید: خرید صندلی دندانپزشکی

جمع بندی

خرید صندلی پزشکی از دانشگاه های پردیس خودگردان سراسر کشور که جزء دانشگاه های خصوصی کشور هستند، یک فرصت فوق العاده است که در پیش روی دانش آموزان تجربی قرار گرفته است تا اگر در کنکور موفق به قبولی نشده اند، بتوانند به دانش پذیرانی خود برای دست یافتن به یک شغل عالی ادامه دهند. 

دریافت مشاوره پذیرش کنکور

از کارشناسان ما بپرسید

از طریق روش های زیر با کارشناسان ما ارتباط بگیرید و سوالات و راهنمایی های خود را در خصوص ورود به رشته و دانشگاه مورد علاقه تان دریافت کنید.