دانش پذیران » خرید صندلی پیراپزشکی » خرید صندلی پرستاری

خرید صندلی پرستاری


در بین داوطلبان رشته تجربی همواره پرستاری یکی از محبوب ترین رشته هاست. تمامی دانشگاه های علوم پزشکی پذیرش دانشجو پرستاری دارند. دانشگاه آزاد نیز یکی از دانشگاه های پرطرفدار برای تحصیل در شته پرستاری است. رشته پرستاری جزء رشته هایی است که پذیرش بدون کنکور دارد؛ اما از طریق دانشگاه هایی مانند پردیس خودگردان که با شهریه های کلان و رتبه های ضعیف در این رشته دانشجو می گیرند.

در واقع خرید صندلی پرستاری یا همان روند پذیرش دانشجو پرستاری پولی موضوعی است که سوالات بسیاری در مورد آن در ذهن کاربران ایجاد می شود، امروز در این مقاله می خواهیم به بررسی و چگونگی خرید صندلی دانشگاه در رشته پرستاری از یکی از معتبرترین سایت ها به نام دانش پذیران بپردازیم، پس تا انتهای مقاله همراه ما باشید.


چرا خرید صندلی دانشگاه در رشته ی پرستاری؟

پرستاری یکی از شاخه های علوم پزشکی است که وظیفه مراقبت از بیماران را بر عهده دارد. البته با پیشرفت علم و تکنولوژی بر خلاف گذشته پرستاری نیازمند مدرک معتبر است و وظیفه ی یک پرستار تنها محدود به مراقبت از بیماران نمی شود. در تقسیم بندی های آکادمیک ارزش یک پرستار هم تراز ارزش یک پزشک بیان شده است؛ زیرا بیمار بیشترین ارتباط را در بیمارستان با پرستار دارد و رضایت بیمار از پرستار به معنای رضایت او از بیمارستان است. پس متوجه شدید که رشته پرستاری یک رشته مهم در گروه تجربی می باشد؛ اما به علت داوطلبان زیاد این رشته، قبولی در آن بسیار دشوار بوده و بیشتر داوطلبان علاقه مند و مشتاق به تحصیل در رشته پرستاری در پی خرید صندلی دانشگاه در رشته پرستاری هستند.


خرید صندلی دانشگاه دولتی در رشته پرستاری

همان طور که می دانید قبولی و ورود به دانشگاه های دولتی در رشته دلخواه بسیار سخت و دشوار است زیرا تعدادی افرادی که قصد ورود و تحصیل در این دانشگاه ها را دارند بسیار بیشتر از ظرفیت این دانشگاه هاست. در این باره موسسه دانش پذیران با هدف این که دیگر هیچ داوطلبی از ادامه تحصیل خود باز نماند، اقدام به فروش صندلی دانشگاه دولتی در رشته پرستاری کرده است. افراد علاقه مند برای خرید صندلی رشته پرستاری دانشگاه دولتی تنها باید مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی تجربی خود را بدون هیچ نقصی در دستری داشته و به سایت دانش پذیران مراجعه کنند.

خواندن این مطلب را از دست ندهید: خرید صندلی پزشکی


خرید صندلی رشته پرستاری دانشگاه تهران

در نظر داشته باشید که بهترین دانشگاه پزشکی ایران، دانشگاه تهران است که با دارا بودن 10 دانشکده پزشکی، دندان پزشکی، داروسازی، پیراپزشکی، پرستاری و مامایی، علوم تغذیه و رژیم شناسی، بهداشت، توان بخشی، طب سنتی و فناوری های نوین دارای رتبه عالی در سطح جهانی می باشد. این دانشگاه رتبه 365 جهانی را دارد و برای قبولی در رشته پرستاری آن باید حداقل یک رتبه 3 رقمی کشور را داشته باشید. در هر دوره کنکور سالانه این دانشگاه 150 نفر داوطلب را برای رشته پرستاری جذب می کند. علاوه بر این در بخش خودگردان و شبانه نیز جذب دانشجو دارد که شما می توانید صندلی پرستاری این دو بخش را از سایت دانش پذیران خریداری نمائید و به سهولت همراه و در کنار دیگر دانشجویانی که از طریق کنکور در رشته پرستاری قبول شده اند ادامه تحصیل دهید.


خرید صندلی رشته پرستاری دانشگاه شهید بهشتی

یکی دیگر از دانشگاه های دولتی ایران، دانشگاه شهید بهتشی تهران است که مدارک پرستاری آن بسیار معتبر بوده و در داخل و خارج از کشور قابلیت استعلام و استفاده دارد. این دانشگاه معتبر رتبه 3 ایران و رتبه 952 جهانی را از نظر جایگاه علوم پزشکی کسب کرده است. برای قبولی در رشته پرستاری این دانشگاه باید حتماً رتبه سه رقمی کشوری را در کنکور تجربی به دست آورید. ولی اگر شما موفق به کسب چنین رتبه ای نشدید و علاقه زیادی به تحصیل در رشته پرستاری در دانشگاه شهید بهشتی را دارید می توانید خیلی راحت صندلی پرستاری دانشگاه شهید بهشتی را از سایت دانش پذیران به صورت قانونی خریداری نمائید.


خرید صندلی رشته پرستاری دانشگاه اراک

دانشگاه علوم پزشکی اراک یک دانشگاه علوم پزشکی در شهر اراک، استان مرکزی است و در سال 1365 تاسیس شده است. در حال حاضر 3471 دانشجو و 229 استاد در این مرکز مشغول فعالیت هستند. این دانشگاه در استان مرکزی در حال حاضر دارای 6 دانشکده در اراک که عبارتند از: 10 دانشکده پزشکی، دندان پزشکی، داروسازی، پیراپزشکی، پرستاری و مامایی، بهداشت، توان بخشی و یک دانشکده پرستاری در شازند می باشد. بدین ترتیب سالانه تعداد بالایی از داوطلبان رشته پرستاری از طریق کنکور جذب این دانشگاه می شود؛ اما اگر شما نیز می خواهید در دانشکده پرستاری دانشگاه اراک به تحصیل رشته مورد علاقه خود بپردازید و موفق به قبولی در دانشگاه نشده اید، پیشنهاد ما به شما خرید صندلی رشته پرستاری دانشگاه اراک از موسسه دانش پذیران می باشد.

خواندن این مطلب را از دست ندهید: خرید صندلی پیراپزشکی


خرید صندلی رشته پرستاری دانشگاه اصفهان

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی اصفهان یک دانشگاه علوم پزشکی در شهر اصفهان است که در سال 1325 تاسیس شده است و در حال حاضر 8770 دانشجو و 830 استاد در این مرکز حضور دارند. دانشگاه اصفهان یکی از دانشگاه های تراز اول کشور بوده که هر ساله دانشجویان زیادی تمایل به ادامه تحصیل در رشته پرستاری این دانشگاه را دارند، در حالی که بسیاری نیز از کنکور عقب مانده و رتبه خوبی برای ورود به این دانشگاه کسب نمی کنند که در اینجا می توانیم به آن ها خرید صندلی رشته پرستاری دانشگاه اصفهان را از سایت معتبر و قانونی دانش پذیران را معرفی کنیم.

خرید صندلی پرستاری


خواندن این مطلب را از دست ندهید: خرید صندلی داروسازی


خرید صندلی رشته پرستاری دانشگاه شیراز

حدود 70 سال است که دانشگاه علوم پزشکی شیراز با تاسیس آموزشگاه عالی بهداری در سال 1325 به منظور تربیت متخصصین در طی دوره های 4 ساله شکل گرفته است. در سال 1332 آموزشگاه عالی پرستاری نمازی به عنوان دومین مجموعه تربیت کادر پزشکی تشکیل شد که این آموزشگاه در سال 1355 به دانشکده پرستاری ارتقاء یافت. در حال حاضر آرزوی بیشتر داوطلبان رشته پرستاری تحصیل در این دانشکده پرستاری با قدمت بالا و البته تجربه فراوان است. که اگر به هر دلیلی نتوانند به آرزوی خود یعنی تحصیل در دانشکده پرستاری شیراز برسد، امکان خرید یکی از صندلی های رشته پرستاری برای آن ها از طریق سایت دانش پذیران وجود دارد.


خرید صندلی دانشگاه آزاد در رشته پرستاری

دانشگاه آزاد اسلامی از سال 1361 با هدف ارائه آموزش عالی برای تمام اقشار شروع به فعالیت کرد. این دانشگاه را باید اولین و تنها ترین دانشگاه خصوصی ایرانی معرفی کنیم. که امکان تحصیل در رشته های علوم پزشکی و پرستاری در آن وجود داشته و دارد. با توجه به این که بیشتر رشته های این دانشگاه بدون کنکور هستند؛ اما برای تحصیل در رشته پرستاری دانشگاه آزاد باید در کنکور دانشگاه آزاد رتبه قبولی و ورودی اولیه را کسب کنید. اما اگر به هر دلیلی موفق به کسب رتبه حداقلی نشده اید می توانید به راحتی صندلی رشته پرستاری این دانشگاه را خریداری کنید.

خواندن این مطلب را از دست ندهید: خرید صندلی پزشکی پردیس خودگردان


خرید صندلی پردیس خودگردان در رشته پرستاری

در سال گذشته پذیرش در پردیس های خودگردان دانشگاه های علوم پزشکی به صورت متمرکز و از طریق کنکور صورت گرفته است. داوطلبان رشته پرستاری که قصد ادامه تحصیل در پردیس های خودگردان را دارند پس از کسب رتبه حداقلی در کنکور می توانند وارد این دانشگاه های شوند که ملزم به پرداخت شهریه هستند، شهریه های پردیس خودگردان هر دانشگاه علوم پزشکی بر اساس مصوبه هیات امنای آن دانشگاه تعین می شود و هر دانشگاه باید در ابتدای سال میزان 10 تا 12 درصد شهریه را از دانشجویان دریافت کند. در صورتی که در کنکور ورود به دانشگاه های پردیس خودگردان موفق نشدید می توانید اقدام به خرید صندلی پردیس خودگردان در رشته پرستاری از سایت دانش پذیران کنید.


قیمت خرید صندلی دانشگاه در رشته پرستاری

قیمت خرید صندلی پرستاری به چندین فاکتور مهم بستگی دارد؛ اما در کل هزینه ای که پرداخت می کنید در برابر مزایایی که دریافت می کنید ناچیز می باشد. علت آن هم این است که قبول شدن در دانشگاه های دولتی پرستاری بسیار سخت بوده و حتی برای بعضی از داوطلبان غیر محال است. قیمت خرید صندلی رشته پرستاری از موسسه مسیر علم به این که کدام دانشگاه دولتی مدنظر شماست و این که قصد دارید در کدام نیمه به دانشگاه بروید متغییر است. برای دریافت جدید ترین قیمت ها در مورد خرید صندلی پرستاری باید با کارشناسان خبره تیم دانش پذیران تماس بگیرید.


مدارک مورد نیاز برای خرید صندلی رشته پرستاری

داوطلبانی که حاضرند برای رسیدن به آرزو ها و تحصیل در رشته مورد علاقه خود از موسسه دانش پذیران صندلی دانشگاهی در رشته پرستاری را خریداری کنند؛ لازم است تا کپی برابر با اصل از مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی خود را همراه با کپی مدارک شخصی نظیر کارت ملی، شناسنامه و چند قطعه عکس 3*4 برای کارشناسان مجرب تیم دانش پذیران ارسال کنند تا در کوتاه ترین زمان ممکن تاییدیه مدارک و ثبت خرید صندلی مورد نظر آن ها برایشان از سوی موسسه دانش پذیران ارسال گردد.

دریافت مشاوره پذیرش کنکور

از کارشناسان ما بپرسید

از طریق روش های زیر با کارشناسان ما ارتباط بگیرید و سوالات و راهنمایی های خود را در خصوص ورود به رشته و دانشگاه مورد علاقه تان دریافت کنید.